Jan Jaap uit Scheerwolde bouwt aan verandering
Jan Jaap:
Door mijn vorige werkvakantie in Oekraïne heb ik ervaren wat je kunt betekenen voor de mensen in arme landen die de hulp echt nodig hebben. Nu ik de mogelijkheden heb om aan een nieuw project mee te werken vindt ik het belangrijk om dit dan ook in de praktijk te brengen. Ditmaal ga ik meehelpen om o.a. 2 lerarenwoningen te bouwen in Malawi.
Sponsors van Jan Jaap
Updates
30 oktober 2023
Monitoring - foto's -
30 oktober 2023
Voorbereiding - foto's - 2017-3-2

Over de werkvakantie in Malawi
Samen met CCAP bouwt World Servants aan verandering in Malawi. Goede lerarenwoningen en een latrine betekent voor de kinderen van Endhlaleni uitzicht op een betere toekomst. Sponsor jij Jan Jaap voor dit project?

World Servants in het kort
Jan Jaap bouwt met World Servants aan verandering. World Servants wil mensen enthousiast maken om iets voor een ander te betekenen. Jaarlijks werken zo'n 800 vrijwilligers mee in een ontwikkelingsproject van partnerorganisaties in ontwikkelingslanden. Ze bouwen in Afrika, Azië of Latijns-Amerika mee aan bijvoorbeeld een school of een kliniek. Daardoor verandert niet alleen het leven van de mensen daar, maar ook de jongeren zelf veranderen. Dat noemt World Servants bouwen aan verandering.