Dinsdag 19 juni kwamen wij als begeleiders 's middags al bijeen om wat zaken te bespreken. Onder andere de taakverdeling binnen de groepen is nu bekend. We weten wie er naar Gbangu gaat en wie er naar Nalerigu gaat en we weten inmiddels ook wie welke rol zal bekleden. Fijn om dit voor eenieder duidelijk te hebben en we kregen direct een boekje met een hoop informatie. Voor nu parkeer ik dit nog even, maar hij zal meegaan op vakantie, zodat ik me wat kan inlezen voor het volgende schooljaar begint! Zodra die trein eenmaal gaat rijden, is er weinig tijd meer voor.
Na wat uurtjes was het tijd voor pauze en stonden er pizza's voor ons klaar. Het was leuk om nader kennis te maken met de andere begeleiders. We spraken veel over Ghana, maar leerden elkaar ook beter kennen: daarbij hebben we nu als begeleiders ook een whatsappgroep. Handig om acties uit te wisselen of om acties Stanislasbreed op te zetten, maar zeer zeker handig voor de reis in februari/maart.
Om 19.30 uur kwamen ouders en leerlingen binnendruppelen. Vanuit World Servants werd er meer informatie over het land verteld en over wat we daar precies gaan doen. Daarbij werden wij even kort voorgesteld en hebben we het over onze acties gehad. Aan het einde kwam er een aantal vragen uit het publiek, maar wat een fantastische sfeer hing er! Want bovenal zat iedereen daar in de zaal met een glimlach, uitkijkend naar het mooie avontuur.

Daphne Zuiderwijk
In februari 2019 is het zover: ik ga samen met mijn fantastische leerlingen voor mooie momenten zorgen in Ghana! Mooie momenten voor mijn leerlingen, maar zeer zeker ook voor de gemeenschap daar. Voor eenieder een ervaring voor het leven en wat ben ik ongelofelijk trots om deze jonge mensen van onze school, die openstaan voor nieuwe culturen en uitdagingen en die staan te trappelen om in Ghana aan de slag te gaan, te mogen begeleiden. Help jij ons onze doelen te bereiken?
Actiepagina van Daphne