Qalieb uit Arnhem bouwt aan verandering

Qalieb:
Via een kennis hoorde ik over deze reis en dat leek me wel wat. Ik bedoel:
werkvakantie in Azië, andere mensen leren kennen, praktisch hulp bieden, je geloof leven en uitdragen en er zelf ook nog van leren.
Het moment dat ik over deze reis hoorde begon mijn hart harder te kloppen. Ik ging er voor bidden en werd constant bevestigd dat ik dit moest gaan doen.
Ben benieuwd hoe de reis zal zijn!
Sponsors van Qalieb
Updates
13 augustus 2020
A brief update from Hsi Hsi
28 februari 2020
Hoe Naw wah eh haar leven veranderde

Over de werkvakantie in Myanmar
Samen met The Leprosy Mission bouwt World Servants aan verandering in Myanmar. Een goed onderkomen betekent voor de kinderen van Chaungsone uitzicht op een betere toekomst. Sponsor jij Qalieb voor dit project?

World Servants in het kort
Qalieb bouwt met World Servants aan verandering. World Servants wil mensen enthousiast maken om iets voor een ander te betekenen. Jaarlijks werken zo'n 800 vrijwilligers mee in een ontwikkelingsproject van partnerorganisaties in ontwikkelingslanden. Ze bouwen in Afrika, Azië of Latijns-Amerika mee aan bijvoorbeeld een school of een kliniek. Daardoor verandert niet alleen het leven van de mensen daar, maar ook de jongeren zelf veranderen. Dat noemt World Servants bouwen aan verandering.